Antalya Teknokent Ekim 2018 Haber Bülteni

Ekleme Tarihi 31.10.2018

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal MACİT'e Ziyaret

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Sn. Bilal Macit ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği yönetimi olarak gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Toplantıda Teknokent, Ar-Ge, İnovasyon, Kuluçka Merkezi, Girişimcilik, TTO, 5. Koordinasyon toplantısı ve bir çok konuda değerlendirmede bulunuldu.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Mevzuat Eğitimi'ne Katıldık

İTÜ Arı Teknokent'te gerçekleştirilen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Mevzuat Eğitimi'ne katıldık. Eğitimde Uzmanlar tarafından Teknokent firma kabul süreçleri ve Teknokent teşvikleri, Vergi Muafiyetleri konularında sunum gerçekleştirildi.

İTÜ Arı Teknokent'e Ziyarette Bulunduk

Güçlü iş birlikleri ve güzel projeler için İTÜ Arı Teknokent'te İTÜ Magnet, İTÜ Nova TTO, İTÜ Çekirdek'i ziyaret ettik. Antalya Teknokent firmalarımızla İTÜ Arı Teknokent firmaları arasında yapılacak çalışmalar için değerlendirmede bulunduk.

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ Antalya Substrat Açılışına Katıldı

Genel Müdürümüz İbrahim Yavuz, Tarımsal Ar-Ge faaliyetleri ile sektörde önemli yere sahip olan, Ar-Ge merkezi kurulum çalışmalarını yürüttüğümüz Hollandalı 'Van Der Knapp' Şirketine ait 'Antalya Substrat' tesislerinin açılışına katıldı.

Antalya Teknokent Ekibi'nden ATSO'ya Ziyaret

Antalya Teknokent ekibimiz Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Vildan DEMER ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Ar-Ge ve proje ekibiyle gerçekleştirdiği toplantıda Antalya 4.0,sektör temsilciliği,İnovasyon Merkezi,Prototipleme Atölyesi ve iş birliği konularında değerlendirmede bulundular.

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Teknokent'e Ziyarette Bulundu

Antalya Teknokent Kurucu ortaklarından, ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali BIDI Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'u ziyaret etti.

3. Antalya Dijital Zirvesi'ne Katıldık

3. Antalya Dijital Zirvesi'ne Antalya Teknokent olarak katılım sağladık. Reklam, medya, iletişim ve birçok pazarlama paydaşının bir araya geldiği Antalya Dijital Zirvesi'nde turizm sektörünün dijital geleceği konularında sunumlar gerçekleştirildi.

Sponsoru Olduğumuz GDG Antalya Devfest18'e Katıldık

Antalya Teknokent olarak sponsoru olduğumuz Antalya'nın en büyük yazılım etkinliği GDG Antalya DevFest18'de yerimizi aldık. Antalya Teknokent firmalarımız ve Akdeniz Üniversitesi akademisyenlerimiz yazılım konularında sunumlarını gerçekleştirdi.

Antalya Teknokent Akademi Eğitimleri Başladı

İki hafta sürecek "Turizmde Online Teknoloji" eğitimimiz Antalya ve çevre bölgelerde bulunan Otellerin Online sistem yöneticilerinin katılımı ile devam ediyor.

2. Teknoloji Transfer Ofisleri Buluşması'na Katıldık

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal Macit ve TÜBİTAK Başkanı Prof.Dr.Hasan Mandal'ın katılımı ile Yıldız Teknopark'ın ev sahipliğinde gerçekleşen 2. Teknoloji Transfer Ofisleri Buluşması'na Katıldık.

Mimar ve Mühendisler Grubu 3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi'ndeyiz

Antalya Teknokent olarak A-182 Nolu stantta yer aldığımız Mimar ve Mühendisler Grubu 3.         Ar-Ge İnovasyon Zirvesi'nde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih DÖNMEZ'in katılımıyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Mimar Mühendisler Grubu 3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi'nde Standımıza Ziyarette Bulundu

Mimar Mühendisler Grubu Antalya Şubesi Yönetim Kurulu 3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesinde Standımızı ziyaret etti.

Antalya Teknokent ve San TSG Arasında İş Birliği

Batı Akdeniz Teknoloji Geliştirme Bölgemizin başarılı firmalarından SAN TSG ile Antalya Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi arasında yaptığımız protokol İle Proje ve iş birliği çalışmalarımıza başladık.

Antalya Teknokent ile Aiesec Antalya Topluluğu Bir Araya Geldi


Büyük bir çoğunluğunun Antalya Teknokent şirketlerimiz bünyesinde staj ve çalışma imkanı bulduğu AIESEC Antalya topluluğunun genç ve dinamik yönetim kurulu ile bir araya geldik. Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizdeki çalışmaları planladık.

Antalya Teknokent ''Antalya İnovasyon Ödülü'' Jüri Değerlendirmesi'nde

Antalya vizyonuna değer katan çalışmalara destek veriyoruz. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen ürün, hizmet, pazarlama ve organizasyon kategorilerinde projeleri olan girişimcilere yönelik "Antalya İnovasyon Ödülü" jüri değerlendirmesine Antalya Teknokent olarak katılım sağladık.

Kobilerle güçlü ve güvenli yarınlara programına katıldık

2023 Türkiye İhracat Stratejisi ve Eylem Planı doğrultusunda kobilerin finansmana erişim ve yararlanabilecekleri kaynak alternatifleri konulu panelin gerçekleştirildiği "Kobilerle güçlü ve güvenli yarınlara" programına katıldık.

 "Enterprise Europe Network" Konferansı için Viyanada'yız

Antalya Teknokent olarak WestMed konsorsiyumunda yürüttüğümüz COSME projesi kapsamında Avrupa İşletmeler Ağı 2018 "Enterprise Europe Network" Konferansı için Viyana'dayız...

 

 

İlgili Görseller