Belçika Konsolosluğu Flaman Bölgesi Ticaret Ataşeliği ; Flanders - Belçika Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Grup Delegasyonu; FIT ve TUBİTAK MARTEK İşbirliği

Ekleme Tarihi 21.5.2019

Belçika Konsolosluğu Flaman Bölgesi Ticaret Ataşeliği ; Flanders - Belçika Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Grup Delegasyonu; FIT ve TUBİTAK MARTEK İşbirliği

Flaman Yatırım ve Ticaret Ajansı (FIT)  ve Tubitak Martek iş birliğiyle 1-3 Temmuz 2019 tarihleri arasında, Teknopark yöneticlierine özel,  Belçika Flaman Bölgesi teknoloji kümeleri yönelik heyet ziyareti düzenlenecektir.

Flaman Bölgesi, Belçika nüfusunun %58’ine sahip olup, ülkenin toplam ihracatının ise, %83’ünü gerçekleştirmektedir. Avrupa ülkelerinin inovasyon performansını ölçen 2018 yılı Avrupa İnovasyon Endeksi’ne göre, Belçika, inovasyon alanındaki iş birliği ve kurulan mekanizmalar alanında lider ülke seçilmiştir. Gelişmiş Ar-Ge merkezleri, KOBİ’lerin yenilikçi çalışmaları ve kamu-özel sektör arasındaki iş birliği sayesinde Belçika, Avrupa’nın güçlü yenilikçi ülkelerinden biri haline gelmiştir.

Heyet ziyareti kapsamında, inovasyon alanında önemli yer edinen IMEC, VIB gibi çeşitli kurumlar ile temaslar ve saha ziyaretleri gerçekleştirilecektir.

Program ekte bilgilerinize sunulmakta olup, detaylı bilgi ve katılım teyidiniz için ezgi.ceri@fitagency.com e-mail adresinden ya da +90 212 293 99 17 telefon numarası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Teyit için son tarih 31/05/2019’dur.

Detaylar: 

1.Uçak rezervasyonu ve konaklamaların katılımcılar tarafından yapılması gerekmektedir. Önerilen uçuş bilgisi aşağıda bilgilerinize    sunulmaktadır. Konaklama için önerilen otellere dair Ezgi Çeri ile temasa geçilmesi rica olunur.

-Gidiş:

THY TK1937 08:00 – 10:30  İstanbul Atatürk Havalimanı – Brüksel Havalimanı

-Dönüş:

Dönüş uçağı için  öneri belirtilmemektedir. Son gün transferi kullanacak katılımcılar için, saat 15:00 gibi Havalimanı’nda olunacağı hesaba katılmalıdır.

2.Ziyaret boyunca Belçika’daki gerekli olacak tüm gidiş transferleri sağlanacaktır. Transfer hizmeti, önerilen otel için sağlanacaktır