Dudullu OSB Boğaziçi Üniversitesi Teknopark

BÜDOTEK (Dudullu OSB Boğaziçi Üniversitesi Teknopark A.Ş.) 2 Ekim 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı ortaklığı ile kurulmuş olup, 1 Ekim 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

BÜDOTEK Teknopark bünyesinde 59 girişimci firma ve 14 kuluçka girişimcisi olmak üzere toplam 73 girişimci faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları incelediğinde genetik araştırmalardan elektroniğe, nano malzeme geliştirmekten yazılım geliştirmeye, otonom araçtan çevre teknolojilerine kadar uzanan çok geniş bir yelpazede firmalar yer almaktadır.

BÜDOTEK firmalarına; Ar-Ge çalışmalarına gereksinim duyan sanayicinin hemen yanında çok güçlü Ar-Ge şirketleri kümelenmesi, tüm teknopark teşviklerinden yararlanma imkanı, 16.000 m2 kapalı alana sahip çağdaş ve modern bir yapı içinde huzurlu, dinamik, konforlu bir çalışma ortamı, Boğaziçi Üniversitesi’nin akademik imkânları ve teknik desteği, Dudullu OSB’nin merkezi konumunu ve sosyal imkanları ve açık fikirli, yenilikçi ve dinamik insanların oluşturduğu bir sosyal çevre sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Dudullu OSB Mahallesi, DES 25. Cad. No:8 Ümraniye İstanbul
0216 420 70 00

Bizimle İletişime Geçin