İzmir Kalkınma AJANSI // Bluetech İzmir Mavi Teknolojiler Girişimci Yükseltme Programı Hak.

Ekleme Tarihi 10.9.2021

İzmir Kalkınma AJANSI // Bluetech İzmir Mavi Teknolojiler Girişimci Yükseltme Programı Hak.

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen ve bu yıl ilk kez uygulanacak olan “Bluetech İzmir Mavi Teknolojiler Girişimci Yükseltme Programı” başvuruları başladı!

Çevreye duyarlı denizcilik teknolojileri, gemiler ve deniz yapıları için yenilikçi konseptler, sensör, otomasyon ve takip teknolojileri, ileri imalat, güvenlik, denizden enerji üreten teknolojiler, tersaneler, limanlar, marinalar öncelikli olmak üzere deniz teknolojileri alanında çalışan startuplar, 6 haftalık eğitim ve mentörlük kampına alınarak yoğun bir hızlandırıcı sürecinden geçecekler. Eğitimlerini tamamlayan girişimciler, Demo Day etkinliğinde tersaneler, armatörler, kamu kurumları, belediyeler, meslek örgütleri gibi sivil toplum kuruluşlarına ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapma imkânına sahip olacaklar.

Deniz taşımacılığı, liman hizmetleri ve lojistik ağırlıklı olmak üzere deniz teknolojileri konusunda ürünleri ve hizmetleri olan startupları hedefleyen “Bluetech İzmir Mavi Teknolojiler Girişimci Yükseltme Programı” ile bu alandaki girişimleri keşfetmek ve izleyen dönemde girişimlerin gelişimi üzerine kurgulanacak yeni araçlar geliştirmek hedeflemektedir.

Duyurumuzu, bölgenizde yer alan firmalar ile paylaşmanızı, program hedef grubunda yer alan startupların başvurularının teşviki ve yönlendirilmesi hususunda gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Detaylı bilgi için tıklayınız: izka.org.tr/bluetech/