"KOSGEB Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı (Dördüncü Başvuru Dönemi) Bilgilendirme Toplantısı" Hk.

Ekleme Tarihi 16.8.2022

"KOSGEB Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı (Dördüncü Başvuru Dönemi) Bilgilendirme Toplantısı" Hk.

T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği (TGBD) iş birliğinde gerçekleştirilecek olan “KOSGEB Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı (Dördüncü Başvuru Dönemi) Bilgilendirme Toplantısı”na davetlisiniz!

Covid-19 salgınından etkilenen imalat ve bilimsel Ar-Ge sektörlerindeki mikro ve küçük işletmeler ile 2017 ve sonrasında kurulmuş imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerindeki yenilikçi genç işletmelere KOSGEB tarafından “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” kapsamında sermaye desteği sağlanacaktır. Desteğin amacı, öncelikli sektörlerdeki mikro ve küçük işletmelerin (MKİ’ler) salgın şartlarına rağmen faaliyetlerini sürdürebilmelerini ve istihdamlarını salgın başlangıcındaki seviyede koruyabilmelerini sağlamaktır.

“KOSGEB Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı (Döndüncü Başvuru Dönemi)” hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Program içeriği ve başvuru kriterleri hakkında bilgi verilecek olan webinara katılım için aşağıdaki linkten kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Etkinlikten önce katılım linki tarafınıza iletilecektir.

KOSGEB Mikro ve Küçük Ölçekli İşletmelere Hızlı Destek Programı (Dördüncü Başvuru Dönemi) Bilgilendirme Toplantısı

Tarih: 18 Ağustos 2022, Perşembe

Saat: 14:00-15:00

Kayıt için tıklayınız.

Konuşmacılar:  

Açılış konuşması:

  • Ali Sevinç - KOSGEB Sincan Müdürlüğü

Sunum:

  • Zeynep Çolakoğlu - KOSGEB Sincan Müdürlüğü

Q/A kısmından iletilen soruların yazılı cevabı/iletişim bölümü:

  • Murat Bulut - KOSGEB Sincan Müdürlüğü