Tecrübe Transferi Programı Başlıyor!

Ekleme Tarihi 8.4.2019

Tecrübe Transferi Programı Başlıyor!

T.C. Ticaret Bakanlığı - İç Ticaret Genel Müdürlüğü ile koordinasyon içinde yürüttüğümüz ‘’Tecrübe Transferi Programı’’nın ayrıca/extra bir fon bulunması nedeni ile üçüncü pilot uygulamasının yapılması için mutabakata varılmıştır. 

Programımızı, girişimcilerin gelişimine katkı sağlaması amacıyla  10 Haziran-5 Temmuz 2019 döneminde tekrar başlatmayı planlamaktayız. Katılmak isteyen girişimcilerin aşağıda bağlantısı verilen formu  10 Mayıs 2019 tarihine kadar doldurarak bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 İlgili form için tıklayınız.

İlk iki pilot uygulamamızda toplam 8 girişimcimiz Hacettepe TeknokentBilkent CYBERPARKODTÜ TeknokentGazi Teknopark’da 1 ay çalışma olanağı bulmuşlar ve programdan memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Programı iyileştirmek amacıyla uygulamamızın başarı ile sonuçlanmasında desteklerini esirgemeyen ev sahibi ve girişimcilerin bulunduğu TGB’lere tekrar teşekkür ederiz.

Programımız çerçevesinde, katılımcı teknoparklardan 6 genç girişimciyi seçerek Ankara ve İstanbul’da bulunan teknoparklarda çalışma ortamı sunarak 1 ay süreyle deneyim kazanmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. Program kapsamında girişimcilerin konaklama ve ulaşım giderlerini ilk etapta kendileri ödeyecektir:

Bakanlık tarafından proje kapsamında; Günlük ücret, konaklama ve ulaşım bedeli karsılanacaktır.

Detaylı Bilgi İçin : info@tgbd.org.tr