ULUTEK Teknopark // Otomotiv Sektörüne Yönelik Projelerinize Nakdi Ödül ve Projenizi Hayata Geçirme Fırsatı İçin Son 22 Gün!

Ekleme Tarihi 13.08.2021

ULUTEK Teknopark // Otomotiv Sektörüne Yönelik Projelerinize Nakdi Ödül ve Projenizi Hayata Geçirme Fırsatı İçin Son 22 Gün!

Değerli TGB Yöneticileri,

ULUTEK Teknopark partnerliğinde gerçekleştirilecek olan "Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması" ile ilgili duyuru aşağıda yer almaktadır.


Değerli Paydaşımız,

 Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021 olan "Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması"na, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikirleriniz ile katılarak Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin (OİB) toplamda 500.000 TL nakdi ödülünden faydalanabilir, ayrıca yarışma süreci ve sonrasında ULUTEK Teknopark ve Bursa Uludağ TTO desteğiyle başarılı projelerinizin hayata geçirilebilmesi için sanayicilerle tanışma, üniversite ile işbirliği, ULUTEK Kuluçka Merkezi’nde yer alma, eğitim ve mentörlük hizmetleri, şirketleşme ve FSMH süreçlerinde destek alma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Yarışma, otomotiv sektörüne yönelik yenilikçi fikri olan tüm girişimci ve girişimci adaylarının katılımına açıktır ve katılım ücretsizdir. Otomotiv sektörüne yönelik özgün ve yenilikçi tüm projeler yarışma kapsamında değerlendirilmektedir.

ULUTEK desteklerinden faydalanabilmek için, proje başvurusu www.ulutek.com.tr/otomotivingelecegi adresi üzerinden yapılmalıdır.