WBAF Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi 2022

Ekleme Tarihi 7.9.2022

WBAF Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi 2022

Antalya OSB Teknopark ile G20 Finansal Katılımı Arttırmak için Global İş birlikleri Küresel Partneri (GPFI) olan Dünya Melek Yatırım Forumu (WBAF) arasında imzalanan iş birliği anlaşması gereği,  bu yıl WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi’ 25-26 Ekim 2022 tarihleri arasında ilk defa Antalya’da düzenlenecektir.

WBAF Kongreleri, global ölçekte her yıl başarı ile gerçekleştirilen, girişimcilik ve inovasyon ekosistemine büyük katkılar sunan uluslararası bir etkinliktir. Kongrenin bu seneki teması “Pandemi Sonrası Ekonomiler için Dijital Dönüşüm” ’dür.

WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresi, Türkiye’nin de dahil olduğu 125 ülkeden katılacak  girişimcilere, yatırımcılara ve diğer katılımcılara benzersiz fırsatlar sunacaktır. Kongre’nin tüm önemli konuşmalarının, tartışmalarının, sunumlarının ve panellerinin nihai hedefi; melek yatırımcılar, girişimciler ve KOBİ’lerin pandemi döneminden eskisinden daha güçlü çıkmalarını sağlayacak ortak bir yol haritası üzerinde anlaşmaya varmaktır.

Kongre programı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

WBAF 2022 Dünya Kongresi ve Akdeniz Kongresine katılmak için https://wbafakdeniz.org/ sitesi üzerinden Kongre biletinizi alabilir, otel rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kongre biletlerinde, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği üyesi Teknopark Yönetici Şirket personellerine %5 indirim sağlanmaktadır. Üyelerimizin her birine indirim kodu tanımlanmıştır.

İndirim koduna ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@tgbd.org.tr