TÜBİTAK Marmara Teknokent Haziran 2019 Haber Bülteni

Ekleme Tarihi 21.6.2019

KOCAELİ GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU MARMARA TEKNOKENTİ ZİYARET ETTİ

Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Tufan Şahinkesen ve beraberindeki heyet Marmara Teknokent Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali Okur’u ziyaret etti. 

Marmara Teknokent tanıtım sunumunun ardından iki kurum arasında işbirliği hususlarında görüşüldü.

Ardından Teknokentte faaliyet gösteren Farmer Expert Bilişim Teknoloji Gıda Ve San. Tic. A.Ş., GE Marmara Technology Center Müh. Hizm. Ltd. Şti., Ibtech Uluslararası Bilişim Ve İletişim Tekn. Ar - Ge Dan. Destek San. ve Tic. A.Ş. firma yetkilileri ziyaret edilerek yürütülen projeler hakkında bilgi alındı.

Ziyaret Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Tufan Şahinkesen’in Marmara Teknokent Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali Okur’a plaket takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

MARMARA TEKNOKENT TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ'NİN 2018 İHRACATIN ŞAMPİYONLARI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI.

İhracatçının tek çatı kuruluşu Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) 26. Olağan Genel Kurulu ve 2018 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni, TİM Başkanı İsmail Gülle ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.

Genel Kurula; Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın yanı sıra TİM Sektör Konseyi üyeleri, ihracatçı birliklerinin başkanları, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle şirket yöneticileri katıldı.

Marmara Teknokent’ti temsilen İş Geliştirme ve Proje izleme Birim Yöneticisi Recep Aysoy’un katılım sağladığı törende Türkiye'de 2018 yılında en fazla ihracat yapan ilk 10 firmaya ödülleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi. 

İlgili Görseller