Antalya Teknokent Kasım 2018 Haber Bülteni

Ekleme Tarihi 27.11.2018

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu'ndan Antalya Teknokent'e Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Koordinatörü Prof. Dr. Burcu Demirel ve Akdeniz Girişim ve Kariyer Topluluğu yönetim kurulu üyeleri Genel Müdürümüz İbrahim Yavuz'u ziyaret ettiler. Antalya Teknokent Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi ve Prototip Atölyesi projeleri hakkında değerlendirmede bulundular.

5.TGB Koordinasyon Toplantısı Antalya Teknokent Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

Antalya Teknokent ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz 5.TGB Koordinasyon toplantımızın açılışını Akdeniz Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Ünal ve Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü M. Bilal MACİT konuşmaları ile gerçekleştirdik.

5. TGB Koordinasyon Toplantısında Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'nin Görüşlerine Yer Verildi

5. TGB Koordinasyon toplantısı programı kapsamında Teknoloji Geliştirme Bölgeleri yöneticilerinin öneri ve sorunları değerlendirildi.

Tübitak Uzmanlarından H.Burak TİFTİK Ufuk 2020 Sunumunu Gerçekleştirdi

Malzeme, İmalat Teknolojileri Alanı Ulusal İrtibat noktası Tübitak uzmanlarından Burak TİFTİK Ufuk 2020 sunumunu gerçekleştirdi.Bilimsel ve endüstriyel konularda gerçekleştirilecek projelerin tek çatı altında toplanacağı yenilikler hakkında Teknokentlere bilgilendirmede bulundu.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Antalya'da

Bizler Teknolojinin geleceğine yön verecek büyük bir Aileyiz... Antalya Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 5. Koordinasyon toplantısı Antalya...

Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi Prototip Atölyesi Açılışı'nı Gerçekleştirdik

Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizin açılışını Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcılarından Erol GÜRPINAR Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal MACİT ve Antalya Valisi Münir KARALOĞLU'nun katılımı ile gerçekleştirdik.

Firmalarımız Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi Prototip Atölyesi Açılışı'nda

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ ve Mert ALTA Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi açılış töreninde Antalya Valimiz Sn. Münir KARALOĞLU ve katılımcılara Antalya Teknokent 'te üretilen Bomba İmha Robotu, WRS Depo Robotu, Slxtronics dijital gösterge sistemi ve Flight 4 Real Uçuş simülatörünü tanıttı.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Gala Programında

Türkiye’deki tüm Teknokent yöneticileri Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 5. Koordinasyon toplantısı Gala Yemeğinde bir araya geldi.

 

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'ne Antalya'nın Tarihi ve Kültürel Yerlerini Tanıttık

5.TGB Koordinasyon toplantısı programımızın son gününde de tüm Teknokent yöneticileri ile bir aradaydık. Teknokentleri Antalya'nın tarihi ve kültürel güzellikleri ile buluşturarak, güzel anılar biriktirdik.

 

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ Antalya Teknokent Çalışmaları ve TTO Faaliyetleri Hakkında Sunumunu Gerçekleştirdi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Daire Başkanlığının daveti üzerine Antalya Teknokent Çalışmaları ve TTO faaliyetleri hakkında Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ sunum gerçekleştirdi.

Van Der Knapp- Antalya Substrat ile Toplantı Gerçekleştirdik

Geçen ay fabrika açılışına katıldığımız Van Der Knapp- Antalya Substrat şirketinin Ar-Ge ekibi ile toplantı gerçekleştirdik.

Çin RGB SHARE firmasından Antalya Teknokent'e Ziyaret

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ ve Proje ekibimiz Çin RGB SHARE firmasından Mr.Bruce ve Yıldırım Teknoloji firma yetkililerine Antalya Teknokent ve Teknoloji Vadisi hakkında sunum gerçekleştirdiler. İnovatif iş fikirleri için değerlendirmede bulundular.

E-Ticaret'e İlk Adım Toplantısı'na Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ Katıldı

ATSO tarafından düzenlenen E-Ticaret'e ilk adım toplantısına Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ katıldı. Programda E-Ticaret ve Türkiye E-Ticaret Ekosistemi konularında uzman kişiler ve iyi uygulama örneklerinin yetkilileri tarafından sunum gerçekleştirildi.

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yılmaz ÇOBAN Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'u Ziyaret Etti

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yılmaz ÇOBAN, Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ ile birlikte Özellikle Akdeniz Üniversitesi akademisyenlerimizin Ar-Ge çalışmalarını Ticarileştirmeleri için büyük öneme sahip Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizi ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ruhi BEŞİKTAŞ Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'a Ziyarette Bulundu

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ruhi BEŞİKTAŞ Genel Müdürümüz İbrahim  YAVUZ'a ziyarette bulundu. Ziyaret sonrası, Antalya Girişimcilik ekosistemine büyük katkı koyacak Antalya Teknokent Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi çalışmalarını yerinde incelediler.

5. TGB Koordinasyon Toplantısında Destek Olan Firmalarımıza Ödülleri Takdim Edildi

Antalya Teknokent olarak düzenlediğimiz Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 5. TGB Koordinasyon Toplantımıza verdikleri desteklerden dolayı Teknokent firmalarımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Güçlü ve Başarılı ekosistemimizle daha güzel işler yapmak için çalışıyoruz.

Ansiad Girişimcilik günleri kapsamında ''bi düşünsen bulursun'' jürisinde yer aldık

Yenilikçi iş fikirlerinin değerlendirileceği Ansiad Girişimcilik günleri kapsamında ''bi düşünsen bulursun'' jürisine TTO&Proje Yönetim Birimi Direktörümüz Songül DEMİRTAŞ katılım sağladı. Antalya Teknokent olarak başarılı girişimcilerin çalışmalarına destek oluyoruz.

Özel Vatan Lara Temel Lisesi Öğrencilerinden Antalya Teknokent'e Ziyaret

Özel Lara Vatan Temel Lisesi'sinin Antalya Teknokent ziyaretinde, öğrencilere Antalya Teknokent faaliyetlerimiz ile Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimiz hakkında sunum gerçekleştirdik.Öğrenciler Baby Life, Uçuş Dünyası ve Talya Bilişim firmalarımızın çalışmalarını yerinde incelediler.

Akgim Müdürü Prof. Dr. M. Gürhan YALÇIN'dan Antalya Teknokent'e Ziyaret

AKGİM Müdürü Prof. Dr. M. Gürhan YALÇIN ve AKGİM ekibi Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'u ziyaret ettiler. Antalya Teknokent ve Akgim arasında yürütülecek projeler ve iş birlikleri hakkında değerlendirmede bulunarak Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizin çalışmalarını incelediler.

TÜBİTAK BİGG Jüri Değerlendirmesi Yapıldı

TÜBİTAK BİGG programı kapsamında finale kalan girişimcilerimizin sunumları Jüri tarafından değerlendirildi.

TÜBİTAK BİGG Jürisine Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizi Tanıttık

TÜBİTAK BİGG jürimize ve girişimcilere, Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizi tanıttık, çalışmalarımızı paylaştık.

Türkiye’nin ilk Google Asistant Hackathonu Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi'nde Gerçekleşti

Antalya Teknokent Girişimcilik ve Kuluçka Merkezimizde Mekan Sponsoru olduğumuz ve Katılımcılarının büyük bir çoğunluğu Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Türkiye'nin ilk Google Asistant Hackathonu'nun kapanışında Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ, Google yetkilileri ve gençlerle bir araya geldi.

İŞKUR Antalya İş ve Meslek Danışmanları Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'u Ziyarette Bulundu

İŞKUR Antalya iş ve meslek danışmanları Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ'u ziyaretlerinde; İŞKUR İş kulubü faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunarak, Antalya Teknokent ile yapılacak iş birlikleri hakkında değerlendirmede bulundular.

Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ, BAKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen geniş katılımlı BAKA yönetim kurulu toplantısına Genel Müdürümüz İbrahim YAVUZ katıldı. Ev sahipliği için Sn. Valimize ve BAKA ekibine teşekkürler...

 

 

İlgili Görseller