Samsun Teknopark Ağustos 2020 Haber Bülteni

Ekleme Tarihi 27.8.2020

Samsun Teknopark Ağustos 2020 Haber Bülteni

OMÜ-TTO’dan İFYIL firmasına ÜSİ ziyareti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Üniversite-Sanayi İşbirliği Birimi, Kavak Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren İFYIL Termo İklimlendirme firmasına ziyarette bulundu.

Devamı için: https://tto.samsunteknopark.com/haber/omu-tto-dan-ifyil-firmasina-usi-ziyareti/1670

Üniversite sanayi işbirliği kapsamında sağlanan ulusal ve uluslararası destekler hakkında bilgi verilerek firmanın hedefleri doğrultusunda üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve Ar-Ge konusunda yapacağı çalışmalara hangi programların faydalı olabileceği ve üniversite ile işbirlikleri hakkında bilgi aktarıldı.

Ziyarete OMÜ-TTO ÜSİ Uzmanları Yaman Şeker ve Şafak Esra Aslan katılırken, İFYIL Genel Müdürü Kamil Üst, Proje ve Kaynak Geliştirme Birimi Personeli Fatih Çatal firma adına katılım sağladı.

TÜBİTAK TEYDEB 1505 Tanıtım Etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ÜSİ Uzmanı Yaman Şeker’in canlı yayın konuğu TÜBİTÜK TEYDEB TEMEG Uzmanı Hamdi Kurtcebe Aksu oldu.

TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İşbirliği Destek Programı hakkında bilgi vererek başvuru ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususları aktardı.

Girişimcilikte Markalaşma ve Pazarlama

Samsun Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Osman Özkoç’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen Girişimcilikte Markalaşma ve Pazarlama canlı yayınının konuğu Markalaşma ve Pazarlama Uzmanı Özel Oytun Türkoğlu oldu.

Girişimcilikte marka algısının ve pazarlama ritüellerinin nasıl olması gerektiği konusunda bilgiler veren Türkoğlu, girişimcilerin marka konusuna önem göstermesi gerektiğini anlattı.

İlgili Görseller